verkocht
Vintage – driedeurs kledingkast Celadoon – 64 - restyle
Een sixties kledingkast met mooie details!
De kast heeft 3 deuren met goed werkende (nieuwe) sloten. Achter de deuren wordt de kast in 3 delen ingedeeld. Achter de linker deur is een leggedeelte met 3 planken. Het middengedeelte van de kast bestaat uit een leggedeelte met vier planken, daaronder zijn 3 lades, lekker makkelijk voor sokken en andere kleine kledingstukken. Achter de rechter deur bevindt zich het hanggedeelte. Onder de kast is een stevig onderstel met typisch 60 schuine houten poten (nieuw). De lades hebben mooie afgeronde hoeken en messing greepjes (origineel).
De buitenzijde is geschilderd in een iets vergrijsd midden-groen. Het onderstel is naturel teak gelakt. De verf is op acryl (water)basis. De binnenzijde van de deuren en de achterwand zijn ook geschilderd in dezelfde midden-groen. De andere delen zijn is in originele staat gebleven en is met verzorgende houtolie behandeld. Dit versterkt de mooie vintage sfeer van de kast.
Afmetingen: Hoogte 172 cm, breedte 142 cm, diepte 57 cm. De kast is eenvoudig te (de)monteren. Wij adviseren oude kasten te verankeren aan de achterwand.
De kast is in een mooie vintage staat, is stevig en heel en heeft normale gebruikssporen naar leeftijd. Een lade loopt iets stroef.
I.v.m. de afmetingen is dit een ophaal / bezorg artikel. Bezorgen is mogelijk. Wij hanteren een kilometertarief van €0,70 berekend voor een heenrit met een minimumtarief van €35. Zie de startpagina, onderaan. Bezorgen kan ook met Brenger.nl. Je kan dit zelf eenvoudig regelen, de prijs is over het algemeen lager dan via ons.
ophaal / bezorg artikel
ophalen in Amstelveen / bezorgen zie de voorwaarden onderaan de startpagina