Vintage klepkast – secretaire op hoge poten – Celadoon - restyle
Houten klepkastje / secretaire uit de jaren 50/60. Het onderstel staat op stevige, hoge, houten pootjes. De diepte van de zijwanden loopt van smal naar breed. De klep kan naar beneden worden geopend en wordt dan een bureaublad.
De kast is in een vergrijsd midden-groen geschilderd, een mooie iets vergrijsde, trendy kleur roze. De poten zijn geschilderd in roomwit.
afmetingen: Hoogte 134 cm, breedte 90 cm, diepte 30/55 cm. Werkhoogte van de klep 73 cm
Het kastje verkeert in een mooie vintage staat, is stevig en heel. Normale gebruikssporen.
I.v.m. de afmetingen is dit een ophaal / bezorg artikel. Bezorgen is mogelijk. Wij hanteren een kilometertarief van €0,70 berekend voor een heenrit met een minimumtarief van €35. Zie de startpagina, onderaan. Bezorgen kan ook met Brenger.nl. Je kan dit zelf eenvoudig regelen, de prijs is over het algemeen lager dan via ons.
ophaal / bezorg artikel
Af te halen in Amstelveen of in overleg (en tegen bezorgtarief) bezorgen, zie het kopje Bezorgen op de homepagina